Witaj gość!

Szkolenia

inkubatorNGO :: Szkolenia

Sektor 3 Słubice oferuje kompleksowe szkolenia z zakresu zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych.

Prowadzimy szkolenia szyte na miarę – proponujemy zagadnienia związane z codziennym funkcjonowaniem organizacji, pozyskiwaniem środków, ale również trzymamy rękę na pulsie, jeśli chodzi o zmiany w przepisach.

Z nami nauczysz się m.in.: jak założyć fundację lub stowarzyszenie, jak pozyskać środki na jej funkcjonowanie, jak skutecznie promować działania swojej organizacji, jak efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi czy zbudować zespół.

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy program do Waszych oczekiwań. Większość szkoleń ma charakter warsztatowy, a po ich zakończeniu mają Państwo możliwość współpracy z trenerem podczas spotkań indywidualnych. Szkolenia odbywają się nie tylko w siedzibie Sektora 3 Słubice, ale również w innych miejscowościach naszego powiatu.

Informację o aktualnych szkoleniach organizowanych przez Sektor 3 Słubice można znaleźć w aktualnościach na stronie startowej lub w kalendarzu działań organizacji pozarządowych z terenu powiatu słubickiego.

Więcej informacji na temat szkoleń możesz uzyskać kontaktując się z nami: tel. 884 309 488, e-mail: sektor3@fundacjacp.org