Witaj gość!

Podgląd aktualności

inkubatorNGO :: Podgląd aktualności

Wyjazd warsztatowy dla słubicko-frankfurckich organizacji pozarządowych

Dodano: 03.09.2018 | Autor: Sektor 3 Słubice


Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz Collegium działająca na zlecenie gminy Słubice oraz miasta Frankfurt nad Odrą serdecznie zaprasza na dwudniowy wyjazd warsztatowy, który odbędzie się w dniach 14-15 września 2018r. w Kosarzynie (Ośrodek Wypoczynkowy  „Nad Borkiem). Jest on organizowany w ramach projektu „Europejskie Modelowe Miasto Współpracy Transgranicznej Frankfurt nad Odrą & Słubice”.

 

Wyjazd ma na celu wypracowanie zasad Polsko- Niemieckiej Sieć Współpracy NGO, która stanowić będzie przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń między organizacjami ze Słubic i Frankfurtu nad Odrą. Podczas wyjazdu pokazywać będziemy w jaki sposób, na co dzień i długofalowo organizacje mogą ze sobą współpracować. Spotkanie takie pozwoli również organizacjom pozarządowym zarówno ze Słubic jak i Frankfurtu poznać się bliżej oraz uczyć się od siebie wzajemnie. W sieci jest siła, która pozwoli na zbudowanie przewagi, podejmowanie działań na szerszym polu i osiąganie efektu skali, nie tylko na pograniczu polsko-niemieckim. Dobra zabawa oraz integracja gwarantowana!

Udział w wyjeździe szkoleniowym skierowany jest do przedstawicieli słubickich i frankfurckich organizacji pozarządowych i jest  bezpłatny.

Zapewniamy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu. Ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat@fundacjacp.org lub osobiście na adres fundacji: Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1, 69-100 Słubice  od pn- pt  w godz. 8.00-16.00 do 07.09.2018r.

Osoba do kontaktu w sprawie wyjazdu: Marta Stachowska, e-mail: m.stachowska@fundacjacp.org , Tel.: +48 603 112 487