(function(d,s,a,b){a=d.createElement(s);b=d.getElementsByTagName(s)[0];a.async=1;a.src="https://static.addtoany.com/menu/page.js";b.parentNode.insertBefore(a,b);})(document,"script");
Witaj gość!

Podgląd aktualności

inkubatorNGO :: Podgląd aktualności

Świąteczny Podwieczorek Obywatelski

Dodano: 12.12.2016 | Autor: Sektor 3 Słubice


Podwieczorek 15_12_201615 grudnia Sektor 3 Słubice zaprasza na Świąteczny Podwieczorek Obywatelski. Główne tematy spotkania to trwające konkursy w ramach programów: Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Aktywności Społecznej Osób Starszych, a także wprowadzenie do crowdfundingu, czyli finansowania społecznego. Oprócz tego będziemy mówić również o planach utworzenia Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Początek spotkania o godz. 16.30 w biurze Fundacji na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1).

Sektor 3 Słubice zaprasza na Podwieczorek Obywatelski

Termin: 15 grudnia 2016 r., godz. 16.30

Miejsce: Fundacja na rzecz Collegium Polonicum (I piętro budynku Biblioteki Collegium Polonicum, ul. Kościuszki 1)

Dla kogo: słubickie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, działacze społeczni

Potwierdzenie udziału: e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488, formularz zgłoszeniowy

Tematy podwieczorku:

  • Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2017 – do 9 stycznia 2017 r. można składać oferty o dofinansowanie zadań w ramach Priorytetu 3. Aktywni Obywatele i Priorytetu 4. Silne organizacje pozarządowe (kierunek 1 – konkurs ogólny). Podczas spotkania omówimy założenia, cele i warunki naboru na 2017. Wskażemy zmiany, jakie pojawiły się w programie na 2017 r. 
  • Program na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych – konkurs 2017 – do 28 grudnia trwa nabór wniosków w ramach konkurs na 2017 r. Celem Programu jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych dla godnego starzenia się oraz zagospodarowanie potencjału osób starszych poprzez aktywność społeczną tych osób. Podczas spotkania omówimy założenia, cele i warunki naboru na 2017 r.
  • Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe – w krótkim wprowadzeniu do tematu wyjaśnimy czym jest finansowanie społecznościowe, jak organizacje pozarządowe mogą wykorzystać je do finansowania swoich działań i dlaczego warto korzystać z crowdfundingu.

Oprócz tych tematów, poruszymy kwestię planów utworzenia Narodowego Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Spotkajmy się przy kawie i cieście!

Zachęcamy Was do współtworzenia podwieczorkowej atmosfery 😛  – przyniesienia ze sobą paczki ciastek, kawałka ciasta, owoce sezonowe itp.

Jeśli macie pomysł na temat, który warto byłoby poruszyć na kolejnym podwieczorku, to dajcie nam znać! (e-mail: sektor3@fundacjacp.org, tel. 884 309 488) lub przyjdźcie i opowiedźcie o czym chcielibyście porozmawiać  🙂

Do zobaczenia!

Spotkanie organizowane jest w ramach zadania „Wzmacnianie organizacji pozarządowych oraz rozwój lokalnego społeczeństwa obywatelskiego poprzez prowadzenie działań w ramach Słubickiego Centrum Organizacji Pozarządowych”.

gmina_slubice_stopka

Share