(function(d,s,a,b){a=d.createElement(s);b=d.getElementsByTagName(s)[0];a.async=1;a.src="https://static.addtoany.com/menu/page.js";b.parentNode.insertBefore(a,b);})(document,"script");
Witaj gość!

Podgląd aktualności

inkubatorNGO :: Podgląd aktualności

Sektor3 na wiosnę

Dodano: 07.04.2017 | Autor: Sektor 3 Słubice


Wraz z wiosną, nową edycję swojej działalności otwiera Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej Sektor 3 Słubice, miejsce znane lokalnym organizacjom pozarządowym i nie tylko.
Zaczynamy w nowej sali z nowym sprzętem. W biurze Fundacji na rzecz Collegium Polonicum zostało wydzielone osobne pomieszczenie, w którym znajduje się 5 nowych stanowisk komputerowych oraz drukarka. Skorzystać z nich mogą przedstawiciele organizacji pozarządowych, oraz osoby, które myślą o utworzeniu podmiotu ekonomii społecznej (czyli m.in. fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni socjalnej itp.).  W biurze znaleźć można także sprzęty pomocne w pracy, takie jak: laminarka, bindownica, gilotyna.
Oprócz tego Sektor 3 proponuje również:

bezpłatne szkolenia dla słubickich NGO’sów, doradztwo np. księgowe, pomoc w pisaniu, rozliczaniu projektów, współpracę w promocji akcji i wydarzeń.
Tak  jak w zeszłym roku, raz w miesiącu przedstawiciele słubickiego sektora społecznego będą spotykali się na Podwieczorkach Obywatelskich, żeby przy kawie, herbacie, ciastkach porozmawiać o bieżących sprawach, takich jak nowe konkursy, zmiany w przepisach, pomysły na wspólne działania.
Zapraszamy do Sektora 3!
Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej
Sektor 3
Budynek Biblioteki Collegium Polonicum
ul. Kościuszki 1, I p. pokój 209
69-100 Słubice

tel. (+48) 884 309 488
e-mail: sektor3@fundacjacp.org
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 09.00 – 16.00. Po uzgodnieniu możliwe również inne dni i godziny.

 

dav

Share