Witaj gość!

Podgląd aktualności

inkubatorNGO :: Podgląd aktualności

Przez współpracę do sukcesu- jak skutecznie budować partnerstwa lokalne

Dodano: 23.07.2018 | Autor: Sektor 3 Słubice


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze zaprasza na na spotkanie „Przez współpracę do sukcesu- jak skutecznie budować partnerstwa lokalne”. Spotkanie dedykowane jest w szczególności dla liderów lokalnych, społeczników, osób które interesują się budowaniem współpracy pomiędzy organizacjami, samorządem, biznesem.

Miejsce i termin:
Collegium Polonicum w Słubicach
26.07.2018 r. godz. 9:00 – 14:00

Podczas spotkania:
• Przedstawione zostaną skuteczne narzędzia pozwalające budować wielosektorowe partnerstwa lokalne
• Zaprezentowane zostaną dobre przykłady działających partnerstw, skutecznie wpływających na rozwój społeczności lokalnej

Swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu budowania skutecznych partnerstw lokalnych podzieli się z uczestnikami

Jadwiga Olszowska-Urban

Jadwiga Olszowska – Urban – ekspert partnerstwa lokalnego, ekonomii społecznej, rynku pracy i komunikacji społecznej, Certyfikowany Trener Partnerstwa Lokalnego Departamentu Pracy USA, Krajowy Koordynator Polsko – Amerykańskiego Programu Partnerstwa Lokalnego w Polsce 2002 – 2004, Ekspert Programu Partnerstwa Lokalnego na terenie Polski 2000 – 2017. W latach 1999 – 2017 zrealizowała jako trener/ekspert partnerstwa lokalnego i ekonomii społecznej, doradca zawodowy ok. 5200 godzin szkoleniowo – warsztatowych aktywizujących społeczności lokalne w rozwoju społeczno – gospodarczym dla ok. 9200 osób. Prowadzi w gminach i powiatach na terenie Polski warsztaty Partnerstwa Lokalnego na rzecz Rozwoju Rynku Pracy i Lokalnego Ożywienia Społeczno – Gospodarczego, warsztaty strategiczne w ramach tworzenia strategii rozwoju gmin i powiatów oraz warsztaty dot. rozwoju sektora ekonomii społecznej i tworzenia podmiotów ES metodą warsztatową – partycypacyjną w ramach Programu Partnerstwa Lokalnego na terenie Polski. Ma duże doświadczenie praktyczne w budowaniu partnerstw międzysektorowych w społecznościach. Posiada doświadczenia w pracy w Międzynarodowej Sieci Partnerstwa Lokalnego Departamentu Pracy USA dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej we wdrażaniu Programu Partnerstwa Lokalnego na Ukrainie, w Polsce, Macedonii, Rumunii, Bułgarii i Węgrzech na rzecz ożywienia społeczno – gospodarczego, rozwoju rynku pracy i wzmacniania konkurencyjności przedsiębiorstw.

Aby się zgłosić na spotkanie należy wypełnić formularz
zgłoszeniowy online:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfcJCZE7WzzxWik4FRfQ-hujU5ZQx_RcZZ0FwypZGbJcPMISA/viewform?usp=sf_link

Osoba do kontaktu:

Marta Stachowska
Tel: 603 112 487
E-mail:m.stachowska@fundacjacp.org