Witaj gość!

Podgląd aktualności

inkubatorNGO :: Podgląd aktualności

Konsultacje programów współracy na 2017 rok

Dodano: 17.10.2016 | Autor: Sektor 3 Słubice


konsultacje_pw_2017Październik i listopad to miesiące konsultacji przyszłorocznych programów współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi. Aktualnie trwają konsultacje w gminie Słubice, powiecie słubickim i województwie lubuskim. Zachęcamy do zapoznania się projektami programów i udziału w konsultacjach.

Konsultacje Programu współpracy powiatu słubickiego z organizacjami pozarządowymi (do 18 października 2016 r.)

Uwagi do programu należy wnosić do 18 października 2016 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@powiatslubicki.pl lub pisemnie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Słubicach, Wydział Spraw Społecznych, ul. Piłsudskiego 20, 69-100 Słubice (liczy się data wpływu).

Konsultacje Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2017 roku (do 24 października 2016 r.)

Opinie do Programu należy składać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego na adres: ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra lub w Wydziale Zamiejscowym Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą w Gorzowie Wlkp. przy ul. Dworcowej 13, 66-400 Gorzów Wlkp. lub drogą elektroniczną – na adres: sekretariat.ds@lubuskie.pl.

Konsultacje Programu Współpracy Gminy Słubice z organizacjami pozarządowymi na 2017 r. (do 7 listopada 2016 r.)

Wnioski/uwagi do projektu Uchwały Rady Miejskiej w Słubicach dostępnego na stronie internetowej: www.slubice.pl lub w siedzibie Biura spraw społecznych Urzędu Miejskiego w Słubicach można przekazać: drogą elektroniczną na adres: magdalena.stupienko@slubice.pl, drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miejski, ul. Akademicka 1, 69 -100 Słubice – Biuro Spraw Społecznych (decyduje data wpływu); bezpośrednio do Urzędu Miejskiego w Słubicach: do Biura Obsługi Interesanta – parter lub Biura Spraw Społecznych – I piętro, pok. 111; a także podczas spotkania otwartego w dniu 24 października 2016r. w sali konferencyjnej Collegium Polonicum w Słubicach.

Do pobrania: